úvod propozice závodu disciplíny přihlášky výsledky galerie řekli o závodu partneři mapa areálu kontakt FAQPořadatel:

Organizační zajištění:

Webhosting:4. ročník závodu Police Open
Letošní závod se koná 28. 4. 2011 na střelnici v Poříčanech, ČR, patřící Krajskému ředitelství policie hl. m. Prahy, jehož ředitel převzal záštitu nad závodem.

Police Open stále zůstává závodem střelecké všestrannosti, zachovává si dosavadní ráz i rozdělení do divizí "služební" Law Enforcement a "civilní" Civilian. Tradičně vyhodnotíme kategorie jednotlivců i družstev, oceníme také nejlepší ženy ve startovním poli.

Disciplíny, co do počtu a zaměření, se nijak podstatně nemění, zachováváme přesnou střelbu v omezeném čase, střelbu slabou rukou, střelbu na sestavu otočných terčů i dvě situace obranné střelby. Případné drobné úpravy či změny v disciplínách budou zveřejněny předem na webových stránkách závodu.

Závodníci se opět přihlašují přes internetový formulář a následně registrují na místě. Stejně tak zůstávají nezměněny výše i způsob placení startovného. Kapacita závodu je nadále 120 závodníků a stejný bude i způsob organizace závodu a přesný rozpis startovních časů pro každého závodníka.

Všichni závodníci, kteří se umístili v loňském ročníku na oceněných místech, tedy byli "na bedně", mají i pro letošní ročník zajištěno právo přednostní registrace (tzv. divokou kartu).

I letos uspořádáme tradiční vloženou střeleckou soutěž pro Paraple a nově se pořadatel závodu zapojí také do podpory Nadace policistů a hasičů - vzájemná pomoc v tísni.

Další informace najdete postupně na našich stránkách.