úvod propozice závodu disciplíny přihlášky výsledky galerie řekli o závodu partneři mapa areálu kontakt FAQPořadatel:

Organizační zajištění:

Webhosting:7. ročník závodu Police Open 201424. dubna 2014 se opět koná závod Police Open, sejdeme se opět v Poříčanech (ČR), na střelnici Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy.

Závod Police Open pokračuje v tradičním všestranném duchu - opět to bude přesná střelba v omezeném čase, střelba slabou rukou, střelba na sestavu otočných terčů a situace obranné střelby ve dvou divizích, Law Enforcement a Civilian. Případné drobné úpravy pravidel a popis jednotlivých disciplín ročníku 2014 budou zveřejněny předem na webových stránkách závodu.

Závodníci se do závodu přihlašují přes internetový formulář na stránkách závodu, kde naleznou veškeré pokyny pro přihlášení. Přihlášky jsou platné pouze při dodržení všech pravidel, zejména data přihlášky.

Všichni ocenění závodníci loňského ročníku ("na bedně") mají zajištěno právo přednostní registrace (tzv. divokou kartu).

Součástí závodu Police Open je tradiční vložená střelecká Soutěž pro Paraple a podpora Nadace policistů a hasičů - vzájemná pomoc v tísni.

Nad závodem Police Open drží záštitu ředitel Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy.

Těšíme se na Vaši účast a další informace postupně hledejte na našich stránkách.

Police Open, organizační štáb